ООО"Агро-Био-Тех"

Збудники хвороб в рослинах можуть стати причиною серйозних втрат врожаю сільськогосподарських культур і зниження якості сільгосппродукції. Тому для боротьби з ними застосовуються фунгіциди.

Фунгіциди — це одна з груп пестицидів, яка об'єднує хімічні сполуки, що використовуються для знищення (фунгіцидність) або пригнічення росту (фунгістатичність) збудників хвороб сільськогосподарських культур (гриби, їх спори). Кожен фунгіцид має певний спектр дії, обмежений спрямованістю проти певних різновидів грибів, універсальних серед них немає.

За способом впливу фунгіциди поділяють на профілактичні (або захисні), які попереджають інфікування рослини або призупиняють розвиток та поширення збудника в місці скупчення інфекції до того, як відбудеться ураження, пригнічуючи головним чином його репродуктивні органи, і лікувальні (або викорінюючі) препарати, які діють на міцелій, репродуктивні органи і зимуючі стадії збудника, викликаючи їх загибель вже в інфікованих рослинах.

За способом розповсюдження всередині рослини, вони поділяються на:

- контактні (локальні) фунгіциди — при обробці рослин залишаються на поверхні і викликають загибель збудника у разі контакту з ними;

- системні (внутрішньорослинні) фунгіциди — проникають в середину рослини, поширюються по судинній системі, пригнічують ріст і розвиток збудника, впливаючи безпосередньо на нього або через обмін речовин у рослині.

Багато препаратів розповсюджуються по рослині і тим, і іншим способом.

Не бажано систематично використовувати одні й ті ж фунгіциди, оскільки це викликає зниження ефективності обробок, яка, крім того, залежить і від ряду інших факторів, таких як доза, концентрація фунгіциду, вік рослин, природа збудників тощо. Фунгіциди слід застосовувати строго в рекомендовані строки.

Препарати

Фунгіцид системної дії для боротьби з хворобами зернових культур, цукрового буряку, винограду та яблуні.

Препаративна форма: концентрат суспензії

Діюча речовина: флутріафол, 250 г/л

Упаковка: каністра, 5 л

 • КУЛОН

  Контактний високоефективний фунгіцид для боротьби з грибковими та бактеріальними хворобами плодових, виноградників та овочевих культур.
  Препаративна форма: порошок, що змочується.
  Діюча речовина: гідроокис міді, 770 г/кг
  Пакування: пакет, 1 кг.

 • САРГОН 250

  Фунгіцид системної дії проти широкого спектру хвороб листя та колосу на посівах зернових, забезпечує стабільний урожій та якість зерна
  Препаративна форма: концентрат емульсії
  Діюча речовина: пропіконазол, 250 г/л.
  Упаковка: каністра, 5 л.

 • ТРАГОН

  Комбінований фунгіцид контактно-системної дії для боротьби із збудниками хвороб винограду, картоплі, томатів, огірків, цибулі, ріпаку.
  Препаративна форма: порошок, що змочується
  Діюча речовина: металаксил, 80 г/кг + манкоцеб, 640 г/кг
  Пакування: пакет, 1 кг.