ООО"Агро-Био-Тех"

 

Деякі комахи негативно впливають на врожай сільськогосподарських культур. Живлячись рослинами шкідливі комахи та кліщі, викликають втрати врожаю та зниження його якості, а також створюють сприятливі умови для розповсюдження вірусних і грибкових захворювань. Хімічні речовини, які використовуються для захисту  культурних рослин від шкідливих комах називають інсектицидами.

За дією інсектициди поділяються на кишково-шлункові, контактні і системні. Кишкові інсектициди уражують комах, потрапляючи в організм разом з їжею. Контактні препарати діють на шкідників через покривні тканини при безпосередньому контакті ними. Недоліком контактних інсектицидів є значна залежність ефективності дії від погодних умов. Системні інсектициди проникають у всі частини рослини через листки, стебла, корені, при поїданні таких рослин комахи гинуть. Окрім вказаних груп існують інсектициди, які викликають загибель шкідливих комах, блокуючи дихальні шляхи.

Загалом, такий поділ інсектицидів на групи є досить умовним, оскільки більшість препаратів можуть впливати на комах одночасно декількома шляхами.

Показаннями до застосування інсектицидів є пороги шкодочинності тих чи інших видів комах-шкідників — рівні чисельності комах в певні фази росту рослин, при яких витрати на проведення обробки інсектицидами окупаються у кілька разів.

Препарати

Високоефективний малотоксичний інсектицид системно-контактної дії проти широкого спектру сисних та листогризучих шкідників із тривалим періодом захисної дії.
Препаративна форма: водорозчинні гранули
Діюча речовина: імідаклоприд, 700 г/кг
Пакування: флакон, 1 кг.


 

 • КОРДОН

  Високоефективний інсектицид контактно-шлункової дії проти широкого спектру шкідників рослин. 

  Препаративна форма: концентрат емульсії
  Діюча речовина: альфа–циперметрин, 100 г/л.
  Упаковка: каністра, 5 л.


   

 • КРЕДО

  Піретроїдний інсектицид контактно-кишкової дії з акарицидним ефектом для боротьби з сисними та листогризучими шкідниками.
  Препаративна форма: мікрокапсульована водна суспензія.
  Діюча речовина: лямбда-цигалотрин, 50 г/л.
  Пакування: каністра, 5 л.


   

 • ПУШКА

  Фосфорорганічний інсекто-акарицид контактно-системної дії проти широкого спектру шкідників сільськогосподарських культур
  Препаративна форма: концентрат емульсії
  Діюча речовина: диметоат, 400 г/л
  Пакування: каністра, 10 л, флакон, 1 л.


   

 • РАУТ

  Високоефективний інсекто-акарицид широкого спектру дії.
  Препаративна форма: концентрат емульсії
  Діюча речовина: циперметрин, 50 г/л + хлорпірифос, 500 г/л
  Упаковка: каністра, 5 л