ООО"Агро-Био-Тех"

Засоби захисту рослин

Унікальна запатентована комбінація гліфосату та комплексу поверхнево-активих речовин дозволяє діючій речовині швидше проникнути та переміститися з поверхні листка до коріння і почати дію згубної дози усередині бур’яну протягом кількох годин. Завдяки цим властивостям «Раундап Екстра» – відмінне рішення для боротьби зі «складними» бур’янами.

 

 


В основі «Раундап Макс» лежить унікальна технологія «ТранСорб», яка сприяє ефективному пересуванню гліфосату до кореневої системи. Це гарантує високу ефективність у боротьбі з багаторічними бур’янами.

Відвідайте веб-сайт «Раундап»

 

 


«Харнес» – селективний досходовий грунтовий гербіцид для застосування на посівах кукурудзи, найкращий засіб боротьби з однорічними злаковими бур’янами і широким спектром однорічних дводольних бур’янів

 

 

 


«Монітор» – селективний післясходовий гербіцид для застосування на посівах озимої пшениці. Це унікальний для українського ринку продукт, який контролює не лише однодольні, але й дводольні бур’яни. «Монітор» забезпечує збільшення врожайності на 20 і більше відсотків, полегшує збирання врожаю, підвищує якість зерна, зменшує витрати на доочищення та сушіння зерна, забезпечує високу рентабельність.