ООО"Агро-Био-Тех"

Регулятори росту рослин (від латів. regulo — направляю, упорядковую) — органічні сполуки іншого типу, ніж поживні речовини, що викликають стимуляцію або інгібування процесів росту та розвитку рослин. Вони можуть бути як природними речовинами, які утворюються в невеликих кількостях в самих рослинах, а також у процесі життєдіяльності бактерій і грибів, так і синтетичними препаратами. Препарати з властивостями регуляторів росту широко застосовуються в сільському господарстві шляхом обробки насіння і посівів з метою одержання зрушень в обміні речовин і розвитку культурних рослин, ідентичних тим, які виникають під впливом певних зовнішніх умов (довжини дня, температури і т.д.), наприклад, прискорити утворення генеративних органів, підсилити або загальмувати ріст, запобігти обпаданню зав'язей в плодових дерев і ягідників, посилення коренеутворення тощо.

Препарати

Плівкоутворюючий регулятор росту рослин з підвищеною кріо-, фунгіпротекторною і адаптогенною дією, збагачений макроелементами і комплексом фізіологічно активних речовин.

Препарат складається з плівкоутворюючого регулятора росту рослин, дигідрофосфату калію, гуматів калію і натрію, гліцерину, ДМСО.

Препаративна форма: паста (добре розчиняється в холодній воді).

Упаковка: відро, 5,1 кг 


 

 • ДЕЙТУС

  Двокомпозиційний багатокомпонентний регулятор росту комплексної дії.

  Препарат являє собою біомінеральний полімерний комплекс (полімери різної молекулярної маси, суміш гуматів натрію і калію, бішофіт, цидисепт, ДМСО, витяжка з листя стевії).

  Препаративна форма: водний розчин

  Упаковка: здвоєна каністра, 2+1 л 


   

 • ФЕРТУС

  Напівсинтетичний плівкоутворюючий регулятор росту рослин антиоксидантної дії.

  Препарат складається з регулятору росту рослин, іонолу, ДМСО.

  Препаративна форма: водний розчин.

  Упаковка: каністра, 5 л